חפש
תאם פגישה
03-648-0662 03-648-0662

אודות מכון גרין

"מכון גרין לפסיכולוגיה מתקדמת" הינו מוסד פסיכולוגי ןןתיק אשר נוסד בשנת 1995 על ידי ד"ר דוד גרין. במכון פועל צוות רב-תחומי של רופאים פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מאבחנים וצוות של חונכים טיפוליים. המכון עוסק בטיפול רגשי, טיפול פסיכיאטרי, אבחון פסיכולוגי, אבחון דידקטי וליווי שיקומי. מכון גרין הינו מוסד המוכר להתמחות בפסיכולוגיה קלינית, על ידי מועצת הפסיכולוגים  ומשרד הבריאות.

מטבעה של העבודה הטיפולית, היא נעשית בחדרי חדרים ותחת אתיקה תובענית של סודיות מוחלטת. הפרקטיקה הטיפולית מחייבת למידה והתנסות אינסופיים, ולכן אצלנו במכון גרין, מדי יום מתכנסים אנשי המקצוע, מקשת תחומי הטיפול, תחת קורת גג אחת. כך, מתאפשרת למטפלים יצירת קהילה וקבוצת השתייכות, בה יכולים אנשי הצוות להפרות זה את זה בהמשך לימודים, בקריאה ובמפגשים אנושיים מהסוג האישי ביותר.

אנשי הצוות העובדים במכון נבחרים בקפידה ומהווים זה לזה שותפים ללמידה, להכשרה ולשיתוף פעולה בין תחומי, הנדרש פעמים רבות בעבודה הטיפולית. 

המטפלים במכון ניגשים אל העבודה הטיפולית בראייה רחבת היקף, המרכזת בתוכה מגוון רחב של גישות טיפוליות. כלל המטפלים מנוסים בעבודה הטיפולית במגוון הפרעות קליניות והתלבטויות חיים בקרב ילדים, מתבגרים, מבוגרים, בני זוג ומשפחות.

המכון מתמחה באבחון ובטיפול באנשים הסובלים מחרדה ודיכאון, אובססיביות וכפייתיות, הפרעות אכילה, בעיות התנהגותיות, הפרעות אישיות, מניעה וגמילה מהתמכרויות, טיפול וייעוץ למשפחות ולבני משפחה אשר הצטרפו למסגרות של כתות מיסטיות ודתיות, קשיים עם זהות המינית, מגוון לקויות למידה, הפרעות על הספקטרום האוטיסטי, קשיי הסתגלות במסגרות (בבית הספר ובמשפחה), הדרכת הורים, טיפול בעוברי חוק, טיפול סביב הריון ולידה, התערבויות במצבי משבר, אבדן ואבל, ועוד (מפורט ברשימה בעמוד הבית).

תחומי טיפול יחודיים אותם מציע המכון, מעבר לתחומי ההתמחות הנ"ל, מיועד לאנשי מקצועות הטיפול, התחום המשפטי, ההיי טק, ומקצועות מתן השירותים מכל סוג שהוא, העובדים תחת לחץ ובדידות במסגרת עבודתם אשר להם השפעה ניכרת על כל תחומי החיים. החשיפה היומיומית של איש המקצוע, למקרים קשים וקיצוניים בהם נדרש לקבל החלטות כבדות משקל ובעלות משמעות בחייהם של אחרים, עלולה להוות מכשול בעבודה ולהותיר השלכות מרחיקות לכת על בריאותו הנפשית. הנחת היסוד בה אנו מאמינים היא שקיים קשר בין ההיסטוריה האישית של איש המקצוע לבין השאלות והקשיים העולים במהלך עבודתו, התרת הקשר תסייע לו במציאת פתרונות מקצועיים מהשורה הראשונה, ותקל על החוויה האישית והרגשית, אותה הוא עובר במסגרת עבודתו.

במכון פועלת יחידת אבחון, הערכה ומעקב בה נערכים אבחונים פסיכולוגיים מקיפים, אבחונים דידקטיים ואבחונים פסיכיאטריים בהתאם לצרכי המטופל (מגיל הגן ואילך). 

אנו עובדים תחת קוד אתי המחייב אותנו לסודיות מקצועית ואנו מחוייבים לו בכל פניה באשר היא.